cz / en / de

Fotografie z akcí pořádaných Knihovnou Kroměřížska v průběhu let.

Přebírání grantu v Uherském Hradišti

Už podruhé se usmálo štěstí na knihovnice z dětského oddělení. Znovu se jim podařilo získat grant z Nadace Děti-Kultura-Sport v Uherském Hradišti. Slavnostního předávání se zúčastnily v neděli 14. března. Šek se získanou částkou obdržely z rukou ředitele Národní galerie v Praze Milana Knížáka. Program svým vystoupení zpestřil vítěz Česko-Slovenské Superstar 2009 Martin Chodúr. Peníze knihovnice použijí na nákup pomůcek pro handicapované děti, které knihovnu pravidelně navštěvují.

PS: Nic z toho by nebylo možné, nebýt pana Oldřicha Kyllera, který knihovnice na akci ochotně zavezl. Obě knihovnice mu touto cestou děkují.

Novinky

24.04.19

Centrum dialog: Knihy do knihoven

Knihovna Kroměřížska podporuje projekt  "Knihy do knihoven". Cílem projektu je vybavit keňské a guinejské školní knihovny alespoň tisícovkou knih a poskytnout je nejen studentům škol, ale i široké veřejnosti.

11.04.19

Ocenění knihoven a knihovníků

Ocenění vyhlašuje každým rokem Krajský úřad Zlínského kraje ve spolupráci s Krajskou knihovnou Fr. Bartoše ve Zlíně, p.o. a dále ve spolupráci s knihovnami v Kroměříži, Uherském Hradišti a Vsetíně

10.04.19

ARTýden 20.-26.5.2019

Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby - ARTýden

02.04.19

Vyšel nám "Bezceler"

Knihovnice z dětského oddělení napsaly příběh pro děti. Nazvaly jej Prokletý kámen.

11.03.19

Sběr hliníku v knihovně

Od začátku března naše knihovna podporuje sběrovou akci hliníku, kterou realizuje v rámci programu Světová škola, pod hlavičkou Člověka v tísni, VOŠP a SPŠM Kroměříž

Kalendář akcí

07. – 29.05.2019   Výstava

Lubomír Pavelčák - výstava

Výstava fotografií prakticky nevidomého autora

28.05.2019   Beseda pro veřejnost

Co (ne)potřebují dospívající z dětských domovů?

A co jim můžeme nabídnout? Přednáší Karlel Štefl