cz / en / de

Knihožrout 2019

02.01.2019

KNIHOŽROUTSKÁ PRAVIDLA

 

  • Hra je určena pro děti ve věku od 6 do 15 let.
  • Zapojením do hry se stáváš „Knihožroutem“ bojujícím o pohár Knihovny Kroměřížska.
  • Zaregistrovat se můžeš u knihovnic, které ti vydají hrací kartu, do které budeš po celý rok sbírat razítka a body za účast v nejrůznějších akcích pořádaných oddělením pro děti a mládež.
  • Informace o pořádaných akcích najdeš vždy na letácích rozmístěných v dětském oddělení nebo na našem facebooku (www.facebook.com/detskeknihkm). Na letáku bude vždy i informace o tom, zda je tato akce bodovaná v Knihožroutovi. Čím větší akce, tím více bodů! Nezapomínej, že rozhodnout o tvém vítězství může i jediný bodík za tvé zapojení nebo účast v nenápadné malé akcičceJ!
  • Pokud přivedeš do knihovny kamaráda/kamarádku, který/která se zaregistruje jako nový čtenář/čtenářka, můžeš získat maximální nejvyšší počet bodů z naší bodovací stupnice! Pokud se také rovnou zapojí do naší hry, automaticky i on/ona získá jako dárek přidělené body.
  • Když splníš jakýkoliv knihožroutský úkol nebo se zúčastníš knihožroutské akce, přijdi s hrací kartou za knihovnicí. Ta ti do ní zapíše přidělené body.
  • Na konci roku knihovnice sečtou body všech hráčů. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne na začátku následujícího roku. První tři nejúspěšnější Knihožrouti získají pohár Knihovny Kroměřížska, slavnostní šerpu a knihu.

 

 

Přejeme ti hodně štěstí ve hře a těšíme se na společná setkávání!

                                                        Tvé knihovnice Marcela a Klára


« zpět

Novinky

24.04.19

Centrum dialog: Knihy do knihoven

Knihovna Kroměřížska podporuje projekt  "Knihy do knihoven". Cílem projektu je vybavit keňské a guinejské školní knihovny alespoň tisícovkou knih a poskytnout je nejen studentům škol, ale i široké veřejnosti.

11.04.19

Ocenění knihoven a knihovníků

Ocenění vyhlašuje každým rokem Krajský úřad Zlínského kraje ve spolupráci s Krajskou knihovnou Fr. Bartoše ve Zlíně, p.o. a dále ve spolupráci s knihovnami v Kroměříži, Uherském Hradišti a Vsetíně

10.04.19

ARTýden 20.-26.5.2019

Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby - ARTýden

02.04.19

Vyšel nám "Bezceler"

Knihovnice z dětského oddělení napsaly příběh pro děti. Nazvaly jej Prokletý kámen.

11.03.19

Sběr hliníku v knihovně

Od začátku března naše knihovna podporuje sběrovou akci hliníku, kterou realizuje v rámci programu Světová škola, pod hlavičkou Člověka v tísni, VOŠP a SPŠM Kroměříž

Kalendář akcí

07. – 29.05.2019   Výstava

Lubomír Pavelčák - výstava

Výstava fotografií prakticky nevidomého autora

28.05.2019   Beseda pro veřejnost

Co (ne)potřebují dospívající z dětských domovů?

A co jim můžeme nabídnout? Přednáší Karlel Štefl