Vyšel nám "Bezceler"

02.04.2019

Jaká byla pravidla BEZCELERU?

Příběh jsme chtěly napsat pro vás, naše čtenáře, proto jsme vás přizvaly ke spolupráci. Chtěly jsme vědět, o čem byste si příběh představovali, proto jsme vám daly možnost volby. Každý týden jsme zvěřejnily na tabuli dvě možnosti, ze kterých jste si mohli vybrat. První týden jste si vybírali, jaký žánr má kniha mít. Volili jste mezi fantasy a dobrodružstvím. Hlasování bylo těsné, proto jsme se snažily oba žánry v příběhu skloubit. Další týden jste svými hlasy určili, kdo má být hlavním hrdinou, zda zakřiknutý, chytrý kluk nebo odvážná holka se smyslem pro spravedlnost. Zvítězila druhá možnost a tak se zrodila Saša. Třetí týden jste si mohli zvolit, kdo bude úhlavním nepřítelem hrdinky. Mohla to být nespravedlivá a přísná učitelka nebo parta kluků vedená největším sígrem ve škole. Vaše volba padla na partu a tak vstoupil do příběhu Sašin nepřítel Fredy.

Hlasovali jste pomocí připravených hlasovacích lístků, které jste vhazovali do krabiček označených možnost A nebo možnost B. Vždy po týdnu jsme hlasy sečetly. Výsledky jsme průběžně zveřejňovaly i s počtem hlasujících.x

Do této hry se zapojilo 114 dívek a 69 chlapců. Vám všem děkujeme, protože výsledky vašeho hlasování pro nás byly při psaní dobrým vodítkem.


« zpět