Výdejní box

KNIHOBOX (locker) umožňuje vyzvednutí objednaných dokumentů (knihy, časopisy, CD, DVD...) i mimo provozní dobu knihovny. Umístěn je u hlavního vchodu knihovny hned naproti BOXU NA VRACENÍ KNIH.

Služba ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU je zpoplatněna částkou 5 Kč,- za jednotku. Poplatek se hradí následně při osobní návštěvě v knihovně. Z Knihoboxu si můžete objednané dokumenty vyzvednout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Doba uložení objednaných dokumentů v Knihoboxu je 3 dny.

Služba je limitována velikostí jednotlivých boxů, tudíž větší dokumenty (jako např. některé knihy nebo deskové hry) nebude možné do Knihoboxu umístit.

Návod na využití služby:

Chcete službu ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU využít a nevíte jak? Je to jednoduché! Stačí postupovat jako při rezervaci dokumentu:

  • Napište nám e-mail na vypujcky@knihkm.cz nebo SMS na číslo 774 138 217 se seznamem požadovaných dostupných dokumentů (knihy, časopisy, CD, DVD, deskové hry atd.), ve kterém uvedete, že máte zájem o ODLOŽENÍ DO KNIHOBOXU.
  • Pokud nemáte e-mail ani mobil, zavolejte nám na tel. číslo 573 503 173.
  • Informace o vyřízení vaší objednávky vám přijde formou e-mailu nebo SMS. Ve zprávě bude uveden jedinečný 4místný číselný kód a číslo boxu, ve kterém bude vaše objednávka uložena. Pomocí kódu daný box odemknete (zadejte kód, poté otočte číselníkem vpravo).
  • Po vyjmutí dokumentů schránku znovu uzavřete a otočte číselníkem zpět do vodorovné polohy.
  • Knihobox neslouží pro vracení knih, k tomu je určen box na vracení knih umístěný naproti.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 573 503 173 nebo e-mailu vypujcky@knihkm.cz. Rádi vám pomůžeme.